Konfidencialitātes politika

www.dakstini.lv – šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā “cookies“). Izmantojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat, ka šajā mājas lapā ievietotās veiktspējas/analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un mājas lapas darbību Jūsu apkalpošanas mērķiem.

PAR SĪKDATNĒM

Sīkdatne ir neliela izmēra teksta datne, ko Vietnes serveris pārsūta apmeklētāja (Jūsu) pārlūkprogrammai (piemēram, Internet Explorer, Firefox, Google Chrome u.c.), lai tā to saglabātu lietotāja ierīces (piemēram, datora, planšetes vai mobilā tālruņa) iekšējā atmiņā. Sīkdatnes galvenais mērķis ir atpazīt ierīci, ar kuru apmeklētājs piekļūst tīmekļa vietnei, tādējādi nodrošinot tīmekļa vietnes saturu, kas īpaši pielāgots katram tīmekļa vietnes apmeklētājam, kā arī sniegt statistiku Vietnes īpašniekam, kas ļauj papildus uzlabot Vietnes darbību.

DAKSTINI.LV IZMANTOTĀS SĪKDATNES

Mēs www.dakstini.lv vietnē izmantojam un varam izmantot šādas pirmās personas sesijas un pastāvīgās sīkdatnes šādiem mērķiem:

DARBĪBAS UZLABOŠANAS SĪKDATNES

Šīs sīkdatnes vāc informāciju par to, kā Jūs izmantojat interneta vietni, piemēram, kuras lapas jūs visbiežāk apmeklējat un vai jūs saņemat kļūdu paziņojumus. Sīkdatnes nevāc jūsu identifikācijas datus; visa informācija ir anonīma. Tās tiek izmantotas vienīgi interneta vietnes darbības uzlabošanai.

TEHNISKĀS SĪKDATNES

Šo sīkdatņu mērķis ir nodrošināt tīmekļa vietnes darbību un funkcionalitāti, lai tīmekļa vietnes izvēlnes un funkcijas darbotos pareizi.

Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietnes darbība nav iespējama.

FUNKCIONĀLĀS SĪKDATNES

Mērķis ir padarīt tīmekļa vietnes lietošanu ērtāku. Šīs sīkdatnes nav primāri nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionēšanai, bet padara tīmekļa vietnes lietošanu ērtāku un personalizētāku, kā arī nodrošina meklēšanas rīka darbību tīmekļa vietnē. Šajā tīmekļa vietnē izmanto vai var tikt izmantotas arī šādas trešo personu sesijas un pastāvīgās sīkdatnes:

ANALĪTISKĀS SĪKDATNES

www.dakstini.lv izmanto Google Analytics rīku, lai statistikas vajadzībām iegūtu informāciju par tīmekļa vietnes unikālo apmeklējumu skaitu, katra tīmekļa vietnes apmeklētāja pavadīto laiku tīmekļa vietnē, noteiktu apskatītās tīmekļa vietnes sadaļas, u.tml. Vairāk informācijas par Google Analytics rīku un to izmantotajām sīkdatnēm vairāk uzziniet šeit.

GOOGLE KARTES SĪKDATNES

Šīs sīkdatnes reģistrē Google karšu izmantošanu www.dakstini.lv tīmekļa vietnē. Google konfidencialitātes politika ir pieejama šeit. Google konfidencialitātes politika ir pieejama šeit.

 

www.dakstini.lv

SIA “LONE BALTIKA”, reģ.nr:40003960419,

Adrese: Sitas iela 1A, Rīga, LV-1073