Dakstiņu jumta montāža

Ja privātmājai ir nepieciešams māla dakstiņu jumts, ļoti svarīgi ir ņemt vērā - dakstiņu jumta montāža ir specifiska. Nepieciešamas daudz specifiskākas zināšanas un pieredze, nekā tad, ja tiek ieklāti, piemēram, bitumena šindeļi vai skārda jumts. Tādēļ dakstiņu jumta montāža ir jāuztic jumta meistariem, kam ir pieredze šāda jumta seguma ieklāšanā. Uzņēmumā "Lone Baltika" var ieteikt jumta meistarus ar peredzi dakstiņu jumta ieklāšanā. Ieklāšanu veic ar 100% kvalitātes garantiju.

Dakstiņu jumta montāža var tikt veikta gan jaunbūvei, gan esošai ēkai, jebkādas konfigurācijas jumtam – pieļaujamais minimālais jumta slīpums ir sākot no 10 grādiem.

Jumta konstrukcija tiek veidota atkarībā no tā, kāds ir funkcionālais pielietojums telpai zem jumta - vai tie ir aukstie bēniņi vai apdzīvojamie bēniņi – mansards. Ja tiek veikta dakstiņu jumta ieklāšana, ļoti svarīgi, lai tiktu izveidota atbilstoša ventilācija – jāizmanto difūzijas membrāna. celtniecības plēves. Savukārt, ja zem jumta konstrukcijas ir paredzēti aukstie bēniņi, jāieklāj hidroizolācījas plēves.

Ja dakstiņu jumta ieklāšana paredzēta esošai ēkai, pirms tam noteikti jāveic jumta tehniskā apsekošana – lai pārliecinātos, kādā stāvoklī ir esošā jumta konstrukcija – koka daļa, var būt nepieciešams jumta remonts – jāstiprina esošā jumta konstrukcija, latojums u.c. Uzņēmums "Lone Baltika" var ieteikt ekspertu, kas objektā veiks esošā jumta tehnisko apsekošanu.