SIA "LONE BALTIKA" ir vadošo Eiropas ražotāju oficiālais pārstāvis Latvijas tirgū: Austrijas koncerna "TONDACH" un "Wienerberger" (KORAMIC) keramikas daktiņu ražotāji un Vācijas koncerna "Röben" keramikas dakstiņu, apdares ķieģeļu un klinkera bruģakmens ražotājs.

SIA "LONE BALTIKA" galvenās darbības ir apdares ķieģeļu, keramikas dakstiņu, klinkera bruģakmens un palīgmateriālu tirdzniecība. Ka arī, uzņēmums veic keramikas dakstiņu montāžu, fasādes apdari ar ķieģeļiem un bruģēšanas darbi.

Visi materiāli ko mēs piedāvājam ir sertificēti, ka arī viņiem ir ļoti sekmīga ekspluatācijas pieredze. Katra ražotnes grupā ir piedāvāta pasaules līderu produkcija. Ļoti labi nosacījumi no piegādātājiem dod iespēju nodrošināt pievilcīgas cenas klientiem.

Vislielākā mūsu vērtība ir mūsu klienti. Mēs nepartraukti strādājām pie servisa optimizācijas, un darām visu, lai atrast individuālu pieeju katram klientam. Mūsu klientiem mēs piedāvājam vislabāko servisu nozarē, kas iekļauj sevī: profesionālas konsultācijas; materiālu aprēķināšanu; nodrošināšanu ar produkcijas paraugiem; reklāmas un tehniskas informācijas sniegšanu.

Ja Jums ir nepieciešama prasmīga un kompetenta uzdevumu risināšana, kas ir saistīta ar celtniecību, droši griežaties pie mums! Mēs esam pārliecināti, izvēloties mūs kā partnerus,

Jūs izjutīsiet produkcijas augstu kvalitāti, ka arī novērtēsiet profesionālās komandas darbu, kura strādā tieši Jūsu labā. Mēs priecāsimies redzēt Jūs mūsu ofisā.

Šeit Jūs varēsiet iepazīties ar visu mūsu produkciju un pakalpojumiem, ka arī mēs sniegsim precīzas un kvalificētas konsultācijas par visiem jums interesējošiem jautājumiem.