Par KORAMIC

Wienerberger koncerns, paplašinot jumta segumu klāstu, pastāvīgi piedāvā jauna dizaina, formu un krāsu produktus, kuri atbilst vis izvēlīgākā pircēja prasībām.            

Šobrīd Wienerberger koncerns ir lielākais keramikas būvniecības materiālu ražotājs pasaulē ar 245 rūpnīcām 27 valstīs.            

Wienerberger bez keramikas dakstiņiem Koramic piedāvā arī Terca fasāžu apdares ķieģeļus, kā arī Porotherm keramikas blokus.  

Visi Wienerberger koncernā ražotie dakstiņi KORAMIC ir salizturīgi, tie iztur 150 sasaldēšanas un atlaidināšanas ciklus.   Kāds ir to kalpošanas mūža ilgums? Ar kvalitatīviem dakstiņiem ierīkots jumts kalpo tik pat ilgi, cik pati ēka. Ražotājs savai produkcijai dod 30 gadu garantiju. Ap 80 % savas dzīves cilvēki pavada ēkās. Ēkas jumts – viens no celtnes galvenajām sastāvdaļām, tāpēc ļoti svarīgi pareizi izvēlēties jumta segumu. Izvēloties jumta segumu ņemiet vērā: seguma kalpošanas mūža ilgumu; ekoloģiskumu; seguma ugunsizturību; komplektācijas pilnīgumu; jumta cenu.

Keramisko dakstiņu izturība uz spiedi ir četras reizes lielāka nekā to pieprasa Europas standarts, proti 4,5 kN, salīdzinājumā ar Eiropas normas pieprasīto 1,2 kN. Ūdens caurlaidība 0. 

Gadu pieredze un tradīcijas

Keramikas materiālam ir 5000 gadu vēsture. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka pat šodien tie ir ļoti augsti vērtēti par to dabiskumu un uzticamību. Tieši šo iemeslu dēļ, māla dakstiņu jumti ir tik populāri starp jumta seguma materiāliem.

KORAMIC jumta segumu ražošana ir balstīta uz vairāk nekā 185 gadu Wienerberger pieredzi šajā jomā, izmantojot modernās tehnoloģijas. Apvienojot tradīcijas un inovācijas, mēs varam piedāvāt augstas kvalitātes produktus, kas saglabā savu vērtību ilgus gados. Šī iemesla dēļ mēs dodam 30 gadu garantiju KORAMIC māla dakstiņiem.

Plaša izvēle un iespējas

Dakstiņu sortimentā ir modeļi kurus var izmantot arī jumtiem ar slīpumu 10 ° līdz vertikālām sienu virsmām. Ka arī mala dakstiņus var izmantot uz izliekta, konusveida jumtiem, kā arī uz mainīgam jumta virsmām. No mala dakstiņu speciālo izmēru sortimenta var atrast piemērotus dakstņus jebkuram lielumam un sarežģītības jumtam.

Izvēle visai dzīvei

Māla dakstiņu jumti saglabā savu sākotnējo izskatu. Ārējās ietekmes - piemēram, lielas temperatūras svārstībās, nokrišņi, gaisa piesārņojums, erozija, koroziju un UV starojums - būtiski nemaina māla dakstiņu izskatu. Māla dakstiņu jumti laika gaitā kļūst daudz cēlāki un skaistāki, saglabājot savas labākās īpašības. Māla dakstiņu jumts neapšaubāmi ir svarīgs arguments, saglābājot augstvērtīgu nekustamo īpašuma cenu.