Par TONDACH

"Īstu nekad neaizstāt ar mākslīgu" - tā skan koncerna «TONDACH» (lasās TONDAH) devīze. Tas nozīmē klasicisma pamatprincipu, dabiskuma ievērošanu, estētisko antīko etalonu, tēlu un formu ievērošanu koncerna produkcijas radīšanā. Vēsturiski sagadījās, ka tieši jumts nosaka jebkuras mājas veidolu, taču bez aizsargāšanas funkcijas jumtam ir atvēlēta vēl viena visai svarīga loma - būt arhitektūras dominantam ēkas veidolā.

Māla dakstiņi ir apbrīnojams materiāls, kas spējīgs izdaiļot un piešķirt «rozīni» jebkurai būvei. Tas ir elitārs un prestižs materiāls, estētiskā pievilcība laika gaitā paliek nemainīga.                       

Māla dakstiņi ietver savā sortimentā formas skaistums, krāsa un faktūra, ekspluatācijas drošība un nepārspēta ilgmūžība padara to par neatkārtojamu paraugu. Radīts no zemes, ūdens un uguns, tas jau daudzus gadsimtus dāvā mājīgumu un komfortu visiem tiem, kas dzīvo zem jumta, kas veidots no šī materiāla.

"TONDACH"  šodien - tās ir 26 rūpnīcas visā Eiropā. Produkcijas sortiments ir  plašs: 19 dažādi dakstiņu modeļi ar bagātu krāsu izvēli ļauj īstenot dzīvē visdrošākās arhitektūras ieceres. Piebildīsim, ka koncerns "TONDACH" radīja īpašu glazūras veidu «Amadeus». Atšķirībā no klasiskās glazūras, «Amadeus» veido nedaudz plānāku glazūras kārtu, kas padara dakstiņu pieejamāku cenas ziņā. Pie tam pievilcība un augsta glazūras kvalitāte paliek nemainīgas.

 Jumta segumu "TONDACH sistēma", piedāvā ne tikai parastos dakstiņus, bet arī dažādus papild elementus un aksesuārus; jo sarežģītāka jumta ģeometrija, jo lielāka šo aksesuāru nomenklatūra ir nepieciešama. Koncerns ir izstrādājis veselu arsenālu tādu elementu, jumta seguma izveidei.

 Visa produkcija un "TONDACH" serviss, tiek pakļautas stingriem kvalitātes izmēģinājumiem saskaņā ar austriešu standartu. Koncernam ir augstākais starptautiskais sertifikāts ISO 9001.  "TONDACH" piešķir savai māla produkcijai garantiju, uz 33.gadiem, kas dod absolūtu pārliecību rītdienā.

 Skaistums un kvalitāte - lūk ar to ir slavējami jumta segumi no "TONDACH". Izvēloties keramisku "TONDACH" dakstiņs, jūs saņemat īsto.